Movies
Ratings
482
Hijack 1971Rated ★ 1.5

Yadang: The SnitchRated ★ 3.0

Citizen of a KindRated ★ 1.5

Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0

In Our PrimeRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0

Public EnemyRated ★ 3.5

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0

R-PointRated ★ 3.0