Movies
Ratings
134
Coyote UglyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 2.5

The Accidental DetectiveRated ★ 3.5

Memoir of a MurdererRated ★ 2.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5

Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0

The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5

The WalkRated ★ 2.5
OseamRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0

The ThroneRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5

The Classified FileRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0

Art of FightingRated ★ 3.5

We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0