Movies
Ratings
22
Black HandRated ★ 1.0
Close Your EyesRated ★ 5.0
The Liar and His LoverRated ★ 5.0
To Those Who Were Not ProtectedRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert FordRated ★ 2.0
Sayonara Midori-chanRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 4.5

Murder, Take OneRated ★ 4.5
The Blue Skies at Your FeetRated ★ 4.5
YudoRated ★ 4.5
劇場版 仮面ライダーゴースト 100の眼魂(アイコン)とゴースト運命の瞬間(トキ)Rated ★ 4.5

My Happy MarriageRated ★ 5.0

ExhumaRated ★ 0.5

The First Slam DunkRated ★ 0.5

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5

The Boy and the HeronRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 5.0

Death Note: The Last NameRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.5