Series
Ratings
52
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
High CookieRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0

The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0