Movies
Ratings
423
Everybody Wants Some!!Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
WildRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
My Beautiful Girl, MariRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
UltravioletRated ★ 3.0
Doctor ZhivagoRated ★ 4.0
Tales of the UnusualRated ★ 3.5
Talk to HerRated ★ 4.0
Good Morning, VietnamRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0

MonsterRated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 3.5
Another FamilyRated ★ 3.5