Movies
Ratings
2043

Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Hannah ArendtRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
Runaway JuryRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.0
FreshRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 4.0
True RomanceRated ★ 4.0

Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0

The MercilessRated ★ 0.5

Project SilenceRated ★ 2.0
The RIPRated ★ 3.0
The UglyRated ★ 3.5

DriveRated ★ 3.5

Call JaneRated ★ 3.0