Movies
Ratings
921
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.0
The GodfatherRated ★ 2.5
ScarfaceRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 2.5

AkiraRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.0
CocoRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 1.0
BeanRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 1.5
CarsRated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 2.5

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0