Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 4.0

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.0
Hide and SeekRated ★ 3.0

A Company ManRated ★ 3.0

The HimalayasRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0

Midnight RunnersRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0

Miss GrannyRated ★ 4.0

Confession of MurderRated ★ 3.0

WishRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 4.0