Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 4.0

Will You Be ThereRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0

The First Slam DunkRated ★ 4.5

The ClassicRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5