Series
Ratings
20
Descendants of the SunRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0