Movies
Ratings
175
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0

The Terror LiveRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5

The Man from NowhereRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0

Scandal MakersRated ★ 4.5

PunchRated ★ 3.5

200 Pounds BeautyRated ★ 3.5

War of the ArrowsRated ★ 5.0