Series
Ratings
45
Secret GardenRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 1.5
Missing NineRated ★ 2.0
Chief KimRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
White ChristmasRated ★ 2.5
HealerRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0

Money's WarfareRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5