Series
Ratings
356
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.5

마왕의 딸로 태어났습니다Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 2.5
Good PartnerRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
PLAYouRated ★ 3.0
Soshi TamtamRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5
Hidden SingerRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
Merry MaryRated ★ 3.0