Series
Ratings
224
Museum of InnocenceRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 8Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0

Dan Da DanRated ★ 4.0
Physical: AsiaRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
HumansRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0

DAN DA DANRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5