Movies
Ratings
137
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
The Sword with No NameRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5

Fast FiveRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0

SunnyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0