Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
Omniscient ReaderRated ★ 0.5
La La LandRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5

The First Slam DunkRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5

Love in the Big CityRated ★ 3.0

EscapeRated ★ 3.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0

Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5

WhiplashRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Love ResetRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0