Series
Ratings
59
DarkRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Dead to MeRated ★ 2.5
Living With YourselfRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 2.0
YouRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 1.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
HumansRated ★ 3.0
HumansRated ★ 3.5
Louie Season 5Rated ★ 5.0
Louie Season 4Rated ★ 5.0
Louie Season 3Rated ★ 5.0
Don't Trust the B---- in Apartment 23Rated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5