Titles you rated


AssassinationRated ★ 3.5

Red CliffRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5

Feng ShuiRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0

ParasiteRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0

Little ForestRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5