Series
Ratings
120
ChernobylRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0

Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Magic School BusRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Hwarang Fighter MaruRated ★ 3.0
Give Me FoodRated ★ 3.0
Land of WineRated ★ 3.0
Modern FarmerRated ★ 3.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 3.5
Daddy FishRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
The King's DoctorRated ★ 3.5