Series
Ratings
47
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5

Money's WarfareRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0