Series
Ratings
347
As You Stood ByRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
진짜 괜찮은 사람Rated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 2.5
Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0

Friendly RivalryRated ★ 3.5
Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.5