Series
Ratings
246
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5

Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Beat CoinRated ★ 5.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Royal NirvanaRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Good Bye My PrincessRated ★ 3.5
Hymn of DeathRated ★ 3.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
Princess AgentsRated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
Love Better Than ImmortalityRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0