Movies
Ratings
89
Incredibles 2Rated ★ 4.0
HerculesRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0

Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 5.0

VeteranRated ★ 1.5

SplitRated ★ 5.0

Begin AgainRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
BladeRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 3.5

King and the ClownRated ★ 2.0