Titles you rated
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5

Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5

Money's WarfareRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0