Movies
Ratings
17
The BrutalistRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
VacancyRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
The MistRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 4.0

The 100th Love with YouRated ★ 5.0

Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.0

Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5