Series
Ratings
186

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5

Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Black Girl's TalkRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Queen of VillainsRated ★ 4.0

My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
슈퍼갤즈Rated ★ 4.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0

Oshi no KoRated ★ 4.5
The FrogRated ★ 2.0
TrespassersRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Joshi Gurume Burger-buRated ★ 3.5
Love Is Blind: UK Season 1Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5

Eye Love YouRated ★ 2.5