Series
Ratings
12
High KickRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5

The World of the MarriedRated ★ 3.0

SKY CastleRated ★ 5.0