Series
Ratings
57

Three DaysRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
IslandRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5