Movies
Ratings
719
YamatoRated ★ 3.0
IchikoRated ★ 2.5
Last MileRated ★ 3.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
The PublicRated ★ 4.0
Beautiful CityRated ★ 4.5
About EllyRated ★ 4.0
DisengagementRated ★ 4.0
The HillRated ★ 4.0
Ballad of a White CowRated ★ 3.5
A SAMURAI IN TIMERated ★ 3.5

Parallel MothersRated ★ 4.5
Three FacesRated ★ 4.5
The Last Black Man in San FranciscoRated ★ 4.0
Gentle 12Rated ★ 4.0
The Pelican BriefRated ★ 3.5
John QRated ★ 4.0
The Great DebatersRated ★ 4.0
KingsRated ★ 3.5
Malcolm XRated ★ 4.0