Series
Ratings
82
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 1.0
The SympathizerRated ★ 3.5
Our HomeRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 0.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 2.5
QueenmakerRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 2.5

Reborn RichRated ★ 2.0
SomebodyRated ★ 0.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0

The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Pokémon X and YRated ★ 4.5
Pokemon Best Wishes! Season 2Rated ★ 3.0