Movies
Ratings
42
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0

The Terror LiveRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0

Spirited AwayRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 1.0
Face/OffRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0

What Women WantRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0