Movies
Ratings
1873
ZombielandRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 3.0
SwallowRated ★ 3.5
The Adam ProjectRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 3.0
CarterRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5

Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Boogie NightsRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
CureRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0

Nothing SeriousRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5

A Dirty CarnivalRated ★ 4.0