Movies
Ratings
264
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 4.5

Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.0

The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0

FirefightersRated ★ 2.5
My♡PuppyRated ★ 2.5
VictoryRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5

ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
WishRated ★ 4.5

Concrete UtopiaRated ★ 4.0