Movies
Ratings
150
Big EyesRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 5.0

The Hidden FaceRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0

The RevenantRated ★ 3.0
AmyRated ★ 4.5
He Named Me MalalaRated ★ 4.5

MinionsRated ★ 5.0
The Peanuts MovieRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 2.5
I've Loved You So LongRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Head in the CloudsRated ★ 4.0
3096 DaysRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Tokyo FamilyRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5

ChefRated ★ 3.5