Series
Ratings
89
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Where Is My Friend's HomeRated ★ 1.0
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Girl SpiritRated ★ 2.5

One Punch ManRated ★ 5.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5

Men on a MissionRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0

The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
That '70s ShowRated ★ 5.0
That '70s ShowRated ★ 5.0