Series
Ratings
56

Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Wind BreakerRated ★ 4.5

Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0

UnnaturalRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5