Movies
Ratings
53
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0

I Can SpeakRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0

Memories of MurderRated ★ 4.5

My PaparottiRated ★ 4.5

A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0