Movies
Ratings
129

Midnight RunnersRated ★ 3.5

The MercilessRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5

Extreme JobRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
BlackRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 5.0

LUCK KEYRated ★ 2.5

The Man from NowhereRated ★ 2.5

A Company ManRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0