Movies
Ratings
32
BrickRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5

DerangedRated ★ 0.5
Spider-Man 3Rated ★ 1.5

Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0

A Werewolf BoyRated ★ 3.5

May 18Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
D-WarRated ★ 0.5

Take OffRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0

The Face ReaderRated ★ 4.0

Tidal WaveRated ★ 1.5
The OthersRated ★ 3.0
The MistRated ★ 1.0