Movies
Ratings
37
The VowRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0

SilencedRated ★ 3.0

All About My WifeRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5

The ThievesRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5

A MuseRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5