Movies
Ratings
217
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0

LUCK KEYRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0

Be with YouRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5

ArrivalRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 5.0

Little ForestRated ★ 4.0