Movie
Series
Book
Webtoon
Login
Sign Up
Movies
Ratings
172
More
The Substance
Rated ★ 3.0
The Notebook
Rated ★ 2.5
Anora
Rated ★ 3.5
The Florida Project
Rated ★ 4.0
Before Sunrise
Rated ★ 3.5
Evil Does Not Exist
Rated ★ 2.5
Monster
Rated ★ 3.5
Platoon
Rated ★ 3.5
The Night Owl
Rated ★ 3.0
Cure
Rated ★ 4.0
Black Swan
Rated ★ 3.5
5 Centimeters Per Second
Rated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors
Rated ★ 3.5
Paprika
Rated ★ 4.5
Sakuran
Rated ★ 4.0
Happy Flight
Rated ★ 3.5
Boyhood
Rated ★ 4.5
Bardo
Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once
Rated ★ 2.5
The Shameless
Rated ★ 1.5
WatchList
243
Watching
3