Series
Ratings
774

Daemons of the Shadow RealmRated ★ 5.0
Kill BlueRated ★ 3.5
Me & RobocoRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure Steel Ball RunRated ★ 4.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.5
The Darwin IncidentRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Hell's Paradise Season 2Rated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5

Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5

Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
야구기인 임찬규Rated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5