Titles you rated

NoragamiRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0

UnnaturalRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 1.5
Warm and CozyRated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5

Something in the RainRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0

Rain or ShineRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0