Series
Ratings
19
One DayRated ★ 3.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
And Just Like That... Season 3Rated ★ 3.0
And Just Like That... Season 2Rated ★ 3.5
And Just Like That... Season 1Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 4.5
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 4.0
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Born for the SpotlightRated ★ 4.0
Let's Talk About CHURated ★ 4.0