Series
Ratings
43
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
PainkillerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0

Nodame CantabileRated ★ 4.0