Series
Ratings
143
The Art of SarahRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
DoubtRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Lee's Kitchen AloneRated ★ 3.5
The Genius PaikRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0