Movies
Ratings
229

My Brilliant LifeRated ★ 2.5

Begin AgainRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5

Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.5
What Happens in VegasRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5

The Yellow SeaRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.0