Movies
Ratings
50

Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0

The ThievesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
VitusRated ★ 4.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0

HopeRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0

Goodbye MomRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0