Series
Ratings
47
더 인플루언서Rated ★ 1.0
The PaperRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 5.0
Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
MaidRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 1.0
LTNSRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Community Season 6Rated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
SeinfeldRated ★ 3.5

Skip and LoaferRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0